Wspaniałe wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

1584512616-home-packshot.png

EXTREME POWERPACK TO:
spory rezultat treningów
najwyższa klasa materiałów
przypływ sile oraz mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność i wielkość mięśniową. Więc nadzwyczaj skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i siły jeszcze przenigdy nie istniałoby tak oczywiste oraz szybkie. Będziesz uznawał pewność, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę oraz wejdź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to korzystniejsza skalę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej akcji oraz czy zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz miał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać oraz kiedy ćwiczyć, aby zmienić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Skutki będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.