Marzyłeś o idealnej formie, jednak ciężko o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

317771053-home-packshot.png

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdelikatniejsze aktywne pierwiastki powodują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki swoich treningów. Cerberus uzna Ci stworzyć mięśnie ze pewni i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i siły jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie dobre oraz szybkie.
Cerberus

Gdy zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak wykorzystywał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż posiada żyłki do czynienia mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem odpowiedniej diety pokazały go jak właściwie dbać o siebie. Tę informację oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Comments are closed.