Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

424328664-vivens.png

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością prawdopodobnie istnieć niezdrowa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich wizerunek oraz organizację. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przyznają się i dla osób, jak również dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie owe czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu lęku i biorą spore stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo

Comments are closed.