Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

409223744-oil.png

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z częstych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w niniejszym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji widać i poczuć różnicę. To znakomita formuła, która koncentruje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego materiału osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind

Vivese Senso

Comments are closed.