Untoxin – Czujesz się stale wyczerpany oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

1598739824-Untoxin.png

Untoxin to suplement diety w perspektyw kapsułek. Wynik ten określony jest do wdrażania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie może stanowić efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się więc na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji prostej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przemieszcza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy stosować w trakcie albo po posiłku, popijając wielką ilością wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach z przygotowania jego brania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na wszystek jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić zapisywane w temperaturze domowej w tryb niedostępny dla malutkich dzieci. Chronić przed słońcem oraz tworzeniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie być użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin

Comments are closed.