Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.

Comments are closed.