Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

5208-7716-ico-wu.jpg

indeks1

Co gasi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
viagra tanio mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji gruczołu krokowego, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu kamagra jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. W dzisiejszych czasach wielu młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Comments are closed.